جوانسازی پوست با لیزر Fraxel

اولین وقدرتمندترین لیزر در جوانسازی و درمان ضایعات پوستی دستگاه امریکایی فرکسل می باشد فرکسل طیف اثر وسیعی دارد و در بسیاری از مشکلات پوستی به کار میرود . این دستگاه نتایج بسیار چشمگیری دارد .

از مهم‌ترین کاربردهای لیزر فراکسل می‌توان به جوانسازی پوست ، از بین بردن چین و چروک های صورت و اطراف چشم ، درمان اسکار آکنه ، از بین بردن لک ها و تغییر رنگ پوست اشاره کرد.

لیزر فرکسل با به کارگیری تکنولوژی پیشرفته همزمان بر لایه سطحی و میانی پوست اثر میکند و تاثیرات فوق‌العاده‌ای در جوانسازی پوست دارد. از مزایای لیزر فرکسل نسبت به لیزر های قبلی آسیب رسانی کمتر به پوست و کاهش عوارضی مانند قرمزی و تورم ، نیز ترمیم و بهبودی سریعتر بعد از لیزر می باشد . فقط چند جلسه لیزر فرکسل می تواند تاثیر قابل توجهی در کاهش چروک های صورت و جوانسازی داشته باشد و امروزه بهترین درمان برای چروکهای دورچشم به حساب می آید

لیزر فرکسل یکی از لیزرهای پرکاربرد در جوانسازی صورت هست که می تواند تاثیر زیادی در از بین بردن علائم پیری داشته باشد این لیزر چون از دسته لیزرهای غیرتهاجمی محسوب می شود توسط طیف وسیعی از بازیگرهای هالیوود ، افراد مشهور و سلبریتی ها مورد استفاده قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: ترمیم و بازسازی پوست با لیزر فرکسل