معرفی کلینیک زیبایی BlueTouch

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی رویای آبی با بهره گیری از پیشرفته ترین و خاص ترین تجهیزات و دستگاه های روز کشور آمریکا همچون دستگاههای Thermage , Fraxel, Liposonix با حضور کادری مجرب متشکل از پزشکان متخصص و پرسنلی متعهد، محیطی استثنایی و منحصر به فرد برای خدمت رسانی به شما عزیزان با امکان استفاده از خدمات VIP، فراهم نموده است.

کلینیک زیبایی بلوتاچ

در این فضای زیبا و آرام کاملترین تجهیزات پوست و مو، لیزر، تغذیه و لاغری، جراحی زیبایی و جوانسازی و لیفت پوست و تزریق فیلر و وبوتاکس و ... با تبعیت از منشور اخلاقی مجموعه و خودداری از انجام هر گونه روش غیر علمی و غیر ضروری با بالاترین استانداردهای روز دنیا انجام می پذیرد.

دستگاه ها و تجهیزات و داروهای به کار گرفته شده در این مجموعه، پیشرفته ترین تکنولوژی محصولات روز دنیا با حداکثر بازده نسبت به دستگاه های پیشین و متداول در سراسر کشور می باشد که برای نخستین بار توسط پزشکان باتجربه و توانای رویای آبی در ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

همه این عوامل باعث شده است تا بسیاری از پزشکان و صاحب نظران کلینیک بلوتاچ را به عنوان بهترین کلینک زیبایی و لاغری تهران معرفی کنند.

لازم به ذکر است دستگاههای موجود در کلینیک جزء پیشرفته ترین دستگاههای موجود در بازار می باشد که اکثرا ساخت کشورهای آمریکا، ایتالیا می باشد و اکثرا نمونه مشابهی در داخل کشور وجود ندارد و این کلینیک این افتخار را دارد با بروزترین دستگاههای موجود به هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

برای مشاهده دستگاههای موجود در کلینیک کلیک نمایید.

برای مشاهده فیلم هایی از کلینیک و مشاهده پزشکان مرکز کلیک نمایید.

اعتبار این مجموعه همواره رضایت شما عزیزان می باشد.